ПодарокЖіноча шуба - трансформер з щипаної нутріі, натуральне хутро
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: М16-Ч-Щипана-Трансформер
10 350 ₴
Показать оптовые цены- +380 (66) 321-82-04Вайбер
Жіноча шуба - трансформер з щипаної нутріі, натуральне хутро.
Головна цінність такої зимової шубі полягає у тому, що вироби з натуралнього хутра Української нутріі, яке обобляють спецільним методом(стрижка/вищипування), дуже нагадують на зовнішній вигляд норку, і майже ен відрізянються від неї, одна при цьому коштуют ьмайде у ДЕСЯТЬ раз дешевше.
Тобто це чудова недорога альтернатива звично дорогому хутру, такому як норка.
Друга унікальна відмінність цієї шуби для стильних панянок у тому, що це трансофрмер, тобто у неї знімається її нижня частина, а також можна робити коротшим рукав.
Шуба повноцінна зимова, та має капюшон, який збереже ваше тепло у будь яку негоду.
Шуба-трансформер із щипаного під норку хутра це просто суперове рішення для Україньскої зими, тому що придбавши одну шубу, Ви фактично отримуєте дві. Повна довжина цієї моделі 100 см, а її зменшений варіант 65 см. Рукав можна відстібнути з 67 см до 52 см. Підкладка - сатін, а самі шкурки між собою розшиті плюшевою нутрією, це найніжніше хутро яке тільки може бути. А щоб Вам було стовідсотково тепло взимку, ми додатково до хутра встановлюємо утеплювач - ватін.
Відео огляд шуби трансформера зі звичайної нутріі(інша модель)
| Основные | |
|---|---|
| Вид меха | Нутрия |
| Тип воротника | Воротник-капюшон |
| Производитель | LEAsa |
| Длина рукава изделия | 67 см |
| Расположение шкурок | Поперечное |
| Длина от горловины до низа изделия | 100 см |
| Тип материала | Натуральный |
| Капюшон | Вшитый |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Количество карманов | 2 шт |
| Цвет | Черный |
| Застежка | Крючки |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина рукава после отстегивания трансформера (См) | 52 |
| Длина изделия после трансформации | 60 См |
| Общая длина изделия | 100 см |
| Доступные к заказу цвета | Шоколад, Каппучино, Серебро, Сапфир, Дикий мед |
| Вид украшения | Декоративная пуговица |
| Вид расшива | Поперечный |
| Материал расшива | Плюшевая нутрия |
| Доступные размеры | 40-54 |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер женской одежды (RU) | 40-54 |
| Отделка и украшения | Брошь или декоративная пуговица |
| Материал подкладки | Атласная ткань |
| Фасон шубы | Трансформер |
- Цена: 10 350 ₴
- Способ упаковки: Коробка 3 или 5 кг. ***** Перед заказом шубы трансформера из нутрии уточняйте свой размер согласно размерной сетки Харьковской меховой фабрики
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Жіноча шуба - трансформер з щипаної нутріі, натуральне хутро»

1 215 ₴
Меховой пояс






